درباره ما

بالکن سهند از سال 1390 با هدف واردات ، مونتاژ و ارائه شيشه هاي متحرك بالكني (سيستم شيشه هاي ريلي تاشو ، بالكن شيشه اي) از كشور تركيه براي تامين رفاه و آسايش ، بهداشت و استفاده بهينه از فضاهاي مسكوني ، اداري و تفريحي تاسيس شد.

بالکن سهند ، مفتخر است كه با اتكا بر خداوند متعال و تلاش بي وقفه و سالها تجربه كاري و بهره گيري از دانش و خلاقيت پرسنل خود و با استفاده از دستگاههاي ديجيتالي و ليزرهاي به روز جهان در اندازه گيري، به عنوان اولين توليد كننده و طلايه دار سيستم شيشه هاي ريلي تاشو در كشور عزيزمان ، توليد و نصب در خصوص ارائه شيشه هاي متحرك بالكني را به صورت تخصصي از مرحله مشاوره ، بررسي ، طراحي و مهندسي تا پياده سازي و اجرا ، خدمات ارایه نمايد و تاكنون موفق به اجراي بيش از هزار پروژه موفق شده است

 

  به منظور دستیابی به نتایج مطلوب شما، ما بالاترین سطح پشتکار و مساعدت های فنی قبل و بعد از فروش را ارائه میدهیم.

کمپانی ما، به عنوان یک برند در تولید و ساخت سیستم های شیشه بالکن به پیشرو بودن در به روزرسانی های مداوم، اهمیت دادن به خواسته ها و تقاضاهای مشتری، استقبال از نوآوری و توسعه و توجه به آموزش و تجربیات پرسنل خود افتخار میکند.

استانداردهای بالای تولیدات ما همراه با پرسنل مجرب و حرفه ای و کیفیت کاری بالای ما، تضمین ما برای شما هستند.

در خانه های ما فضا های نادری وجود دارند که بتوانند همانند یک بالکن کاربردهای چند منظوره با امکانات متنوع را فراهم کنند. این بالکن ها میتوانند به کمک ما به منبعی برای لذت و فرصت تبدیل شوند. آسمان محدودیت شماست زمانیکه فرصت های این فضا را برای شما به ارمغان بیاوریم.

سیستم های بالکن سهند، بالکن شما را از باران، برف، باد، گرد و غبار و پرندگان دور نگاه داشته و به عنوان محافظی برای سطوح داخلی و سازه های بالکن عمل خواهد کرد و بنابراین با طولانی کردن فواصل تعمیر و نگه داری سبب کاهش هزینه های شما خواهد شد. این سیستم ها همچنین سبب کاهش سروصدا و صرفه جویی در انرژی خواهد شد.

سیستم باغ در زمستان راه مناسبی است برای افزودن فضا به خانه شما. یک بالکن مناسب میتواند برای افزوده شدن به اتاق نشیمن شما مبله و تزیین شود. چه چیزی میتواند بیشتر از یک نوشیدنی گرم زیر آسمان شب به همراه عزیزانتان خاطر شما را آسوده کند؟

سیستم های بالکن سهند، بدون کاهش نور، محافظت را همراه با زیبایی و برازندگی ارائه میدهند. ما، سیستمهای شیشه بالکن درجه یک را با توجه به سبک، قیمت، ظاهر، عملکرد و کاربر دوستی پیشنهاد میکنیم.  بالکن سهند یک راه حل امن و طولانی برای ساکنان پایین ترین طبقات ساختمانها محسوب میشود. هم چنین، دسترسی به بالکن برای نظافت به دلیل تعبیه بخش های بازشونده داخلی آسان است.

بالکن های منعطف بهترین و کاملترین راه حل برای مشکل اکثر بالکن ها هستند: محدودیت استفاده در فصول مختلف

به محض وزیدن باد و سرد شدن هوا و باران بالکن ها دیگر غیر قابل استفاده میشوند و حتی در صورت مطلوب بودن شرایط آب و هوایی لازم است که بالکن ها و مبلمان آنها به طور مداوم برای رهایی از برگ ها و مزاحمت های پرندگان نظافت شوند. بالکن سهند با افزودن انعطاف و قابلین باز و بسته شدن به پنل ها این مشکل را به بهترین نحو ممکن حل کرده است.